Pracovná zdravotná ortopedická obuv

57 položiek

Topánky pre Vaše zdravie, v ktorých bez problémov vydržíte celý deň ...

V práci pri ktorej je pohyb každodenná záležitosť, je kvalitná zdravotná obuv neodmysliteľňou potrebou. Profesionálna pracovná obuv poskytuje ideálny komfort aj pri vysokom pracovnom zaťažení. Doprajte si pohodlnú dámsku či pánsku celokoženú obuv. 

Pracovné šľapky, pracovné vsuvky, pracovné sandále sa vyznačujú skvelými vlastnosťami, skvelou výdržou a príjemným vzhľadom, vďaka ktorým v nich vydržíte na nohách aj celý deň bez bolesti alebo iných komplikácií. Certifikovaná obuv LEON je ľahká, pohodlná a elegantná .

Dámska kožená obuv LEON  je vyrobená špeciálne pre profesionálne použitie najmä pre osoby vykonávajúce prácu v stoji a v chôdzi. Konštrukcia zaisťuje správnu polohu chodidla. V obuvi sú použité tvarované stielky z prírodnej usňe, ktoré zabraňujú vychylovaniu chodidiel v obuvi a ideálne podopierajú klenbu. Stielky zabezpečujú optimálne tlakové rozloženie chodidiel po podložke a svojou pružnosťou tlmia otrasy v pätovej časti a zaisťujú komfort chodidla na dlhé hodiny. Obuv je určená pre použitie v uzavretých miestnostiach, osobám s väčším zaťažením dolných končatín. Použitie napríklad v obchode, službách, zdravotníctve, školstve, priemysle, gastronómií, hoteliérstve a kozmetike. Obuv je certifikovaná.

Farba:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

 ! NOVINKA 

Možnosť platby kartou u kuriéra

 Platba kartou

 Vrátenie tovaru do 14 dní od dodania 

Vrátenie do 14 dní

Doprava ZADARMO pri nákupe nad 69,99 €

Doprava zadarmo

Objednajte si aspoň
6 párov obuvi
a získajte 10% zľavu
*platí pre registrovaných zákazníkov

10% zľava

 


 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info